Polyester Mezar

Polyester Mezar


Proje Açıklaması

Keşke ziyaret etmek zorunda olmasak dediğimiz mezarlıklarda hepimizin sevdiği kişiler yer aldığından ötürü çok eski medeniyetlerden günümüze kadar mezarların hayatımızdaki değeri tartışılmayacak kadar önemlidir. Ölüm kelimesi herkesin tüylerini ürpertecek kadar kulağa korkutucu gelse de aslında yaşantımızın en gerçek yanı olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla nasıl ki bu dünyada güzel mekanlara sahip olmak istiyorsak, öldüğümüzde de güzel görünen bir mezara sahip olmak isteyeceğimiz kesindir. Bundan ötürü yakınlarınızın vefatından sonra mezar taşını mermer yerine Polyester Mezar Üstü tasarımlarından biriyle yaptırabilir, hem ekonomik hem de bakımlı bir mezar sahibi olabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi kısa bir süre öncesine kadar mezar taşları sadece mermerden yapılmaktaydı. Düz veya desenli şekilde talep edilen mermer mezar taşları, tek parçadan olmadığı için hem montaj zorluğu içermekte hem de dış etkenlerden fazlaca etkilendiğinden ötürü belli dönemlerde bakım gerektirmektedir. Yani Mezar Taşı mermer bazlı yaptırılırsa yüksek fiyat ödemeniz gerekeceği gibi bununla birlikte rutin şekilde yaptırmanız gereken bakımlarından ötürü de ya sürekli para harcayacak ya da bakımsız bir mezara sahip olmuş olacaktır. Mermer mezar taşı 40 parçadan oluşur ve birleşim noktalarından ayrılarak sürekli sıkıntı yaratır. Ayrıca yağmur gibi doğal hava koşullarından suyu emme ile leke tutma gibi oluşumlarla olumsuz şekilde etkilenir. Buda takdir edersiniz ki, uzun ömürlü olmayan bir ürüne ciddi bir meblağ ödeyerek zarar etmenize yol açacaktır diyebiliriz.

Ancak Polyester Mezar çeşitlerinden birini tercih ettiğinizde kolay montaj, uygun fiyat, dayanıklılık gibi avantajlara sahip olacağınızı belirtebiliriz. Renk ve model sınırı bulunmayan mermer görünümlü plastik mezar taşları çok uzun yıllar kullanılmaktadır ve herhangi bir bakım gerektirmediğinden ötürü de son derece ekonomiktir. Yani polyester mezar üstü yaptırdığınızda tek parça olan bu ürünün kırılma, ayrılma, çatlama, su çekme, lekelenme gibi mermer mezar taşında oluşan sorunların hiçbiriyle karşılaşmazsınız. 40 yılı aşkın dayanıklılık içeren polyester mezar taşları, görüntü itibariyle de görkemli bir görseli içerir. Yakınlarınızın mezarlarının güzel ve bakımlı görünmesini isterseniz, kendi açınızdan da en doğru seçim olacağını dile getirmek isteriz.